Zdobądź

cenne wskazówki i porady!

Dowiedz się jak skutecznie oczyścić organizm!

Poznaj konkretne ćwiczenia na każdy dzień!

Zamów teraz!

Podziel się

Już teraz zamów praktyczną książkę z terminarzem i wprowadź dobre zmiany w swoje życie! Podziel się tym, co dobre z najbliższą osobą, a dostaniesz dwa egzemplarze w promocyjnej cenie!

Zamów teraz!

Dowiedz się

jak oczyścić swój organizm, a tym samym wprowadzić ład w swoje życie. "W zdrowym ciele, zdrowy duch" jak mawiali dziadkowie i wciąż mają rację.

Poznaj

konkretne ćwiczenia na każdy dzień. Z Edim nie spotka Cię nuda. Stopniowo przejdziesz z nim przez system treningowy. Możliwe, że sam na koniec zdziwisz się czego z nim dokonałaś/eś.

Dostań

pakiet praktycznych informacji z zakresu oczyszczania organizmu. Na każdy dzień roku znajdziesz cenne wskazówki i porady dotyczące żywienia.

Zmień

swoje podejście do wielu spraw. Uwaga, książka zawiera pozytywne i motywujące sentencje, a to grozi lepszym samopoczuciem!

Ciało

Zdrowie

Oczyszczanie ciała i życia

OGIEŃ ZMIANY W 366 DNI
Zacznijmy od zdrowego ciała!

Każdy z nas pragnie być w życiu szczęśliwym. Składają się na to różne obszary, którymi należy zająć się, by uzyskać życiową równowagę. Seria "Ogień zmiany w 366 dni" obejmuje 4 praktyczne moduły, które ułatwią przejście przez proces życiowych przemian. Małymi, lecz jakże znaczącymi krokami Edi Domański prowadzi wszystkich przez 13 sprecyzowanych przez siebie sfer życia, by stać się szczęśliwym, zdrowym i pełnym sukcesu, na wielu planach życiowych, człowiekiem.

Wszystkie 13 sfer składa się na tzw. "koło życia", w którym kluczem do sukcesu jest uzyskanie równowagi.
Jak ją uzyskać?

Pierwszy, praktyczny moduł Zacznijmy od zdrowego ciała! traktuje o trzech bardzo ważnych sferach, którymi są: ciało, zdrowie oraz oczyszczanie ciała & życia.

Książka została ujęta w formę wygodnego terminarza, w którym na każdy dzień roku czytelnik znajdzie praktyczne zadania, informacje oraz sentencje motywacyjne.

O AUTORZE

Nazywam się Edward Domański.
Ekspert Totalnej Transformacji Zdrowia i Ciała dla Liderów Biznesu i Przedsiębiorców.

Edi Ogień! Tak często jestem nazywany. Wzięło się to z ogromnej pozytywnej energii, którą dzielę się z innymi, uświadamiając, jak zmienić swoje życie, w sposób holistyczny, w zdrowiu, ciele, umyśle oraz duszy.

Gościłem m.in. w: Dzień Dobry TVN, Czwórka Polskie Radio, Super Express, PoradnikZdrowie.pl.

Odchudziłem już ponad 1000 osób!

Pracowałem z ponad 10 000 zakładając różne cele,
podczas transformacyjnych mentoringów, coachingów, w klubach i na zajęciach fitness, treningach Crossfit, treningach personalnych, warsztatach, szkoleniach, wystąpieniach oraz podczas prowadzenia szkoleń "dla par".

Sam też schudłem 20kg, a także oczyściłem swoje ciało z toksyn – łącznie 7kg.

ZAMÓW TERAZ!

Właśnie uruchomiliśmy przedsprzedaż!
Bądź jedną z pierwszych osób, które będą cieszyć się tą wyjątkowa książką!
Wybierz opcję 2 egzemplarzy w atrakcyjnej cenie, a skorzystasz Ty i bliska Tobie osoba!

Wysyłka książek jest zaplanowana na koniec marca 2017r.

Informacje kontaktowe: